Chci prodat nemovitost

Možná už víte, že u nás v Pragster Reality si na pokuty a sankce nepotrpíme. A jako specialisté na prodej nemovitostí v Praze máme ještě něco navíc. Prodávající neplatí žádnou provizi. Jak je to možné? Odměnu realitní kanceláře totiž přidáme až k ceně nemovitosti, na které se s prodávajícím dohodneme. Provizi zaplatí kupující a prodávající dostává celou svou požadovanou částku.Co všechno od nás můžete čekat?

Nemovitost necháme nafotit profesionálním fotografem. S působivými fotkami byt v záplavě inzerátů vynikne a získá potřebnou pozornost.

Zajistíme inzerci. Kdo chce prodat nemovitost v Praze, nemůže jen vyvěsit nabídku. V Pragster Reality si dáváme záležet na precizním textu a dokonalých fotografiích. Pracujeme se statistikami inzerátu a víme, jaký ohlas na nemovitost podle nich můžeme čekat. Data s prodávajícím sdílíme, získá tak informaci, zda je cena nastavená správně. Zároveň nám čísla naznačují, jak rychle se nemovitost prodá. Proto umíme prodávajícího uchránit před zbytečným kývnutím na slevu, kterou kupující často chtějí.

Dostaneme nabídku i k cizojazyčným zákazníkům. Prodej nemovitostí v Praze se dávno netýká jen místních a byla by chyba toho nevyužít. Inzeráty přeložíme do dalších jazyků, abychom zasáhli ještě širší okruh potenciálních kupců.

Po úspěšné prohlídce zařídíme smluvní dokumenty. Spolupracujeme s osvědčenou advokátní kanceláří, u které se můžeme my a prodávající spolehnout, že vše bude v perfektním pořádku.

Zajistíme advokátní úschovu. Rezervační poplatek i kupní cena v ní zůstanou, dokud nenastane chvíle, kdy se podle smlouvy peníze uvolní. Je to bezpečné a fér pro prodávajícího, kupujícího i pro nás.

Podáme návrh na vklad do katastru nemovitostí a prodávajícího tak ušetříme hledání té správné přepážky na úřadu.

Jsme s klientem od začátku prodeje až do jeho úspěšného konce. Mluvíme o tom, jak se prodej vyvíjí. Nabízíme řešení, kde je potřeba. Staráme se o hladký průběh. Jsme totiž Pragster Reality a za tím si stojíme.

Chcete pomoci s prodejem nemovitosti v Praze? Napište nebo zavolejte!