Reality Praha

Prodej i koupě nemovitostí v Praze představují disciplínu, se kterou často zápasí i odborníci na reality. Praha je totiž svět sám pro sebe, a co platí jinde, nemusí platit zde. Seznamte se s hlavními specifiky pražského realitního trhu.

Na vzhledu záleží. U realit v Praze obzvlášť

Pražští kupující jsou nároční, už dávno nestačí jen obyčejně nafotit uklizený byt. Nemovitosti v Praze musejí být také perfektně odprezentované, což je hlavně záležitost specializovaných realitních fotografů. Profesionální nafocení ukáže všechny klady nemovitosti, její prodej je pak rychlejší a mnohdy i výhodnější.

40 % nemovitostí v Praze se kupuje na investici

Poslední data ukazují, že se téměř polovina nemovitostí v Praze kupuje jako investice. Nejde jen o výhodné využití volných peněz, velká část nových majitelů hodlá byt nabízet k dlouhodobým nebo krátkodobým pronájmům. A tomu přizpůsobují svou volbu. Proto by se měla nemovitost prezentovat tak, aby byl jasný její investiční potenciál.

I cizinci kupují reality. Praha je mezi nimi velmi oblíbená

Tušíte, co je při koupi nemovitosti důležité pro ruské zájemce? Které čtvrti preferují anglicky mluvící zákazníci? A jaký typ realit vyhledává vietnamská klientela? Koupě a prodej nemovitostí v Praze je mezinárodní záležitost a prodávající by z toho měl umět vytěžit.

Zajímá vás, jak v Pragster Reality pomáháme při prodeji nemovitosti v Praze? Nebo chcete naopak pražskou nemovitost dobře koupit? Více se o našem přístupu dočtete v sekci
Chci prodat nemovitost
a Chci koupit nemovitost.